KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9354602
nr 935 4602
Al Bergström
(1910-1975), Sverige
Blandteknik, Al Bergström (1910-1975), Porträtt, signerad, motivet: 30x22
Al Bergström, född 1910, död 1975, svensk karikatyrtecknare.
Utrop:
800 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:15:45
Al Bergström
Läs mer om Al Bergström